Ludzie

Rozmowa z Kamilem Dziedzicem

Jeden z najbardziej zaangażowanych w kolarstwo MTB ludzi w Polsce. Z zawodu informatyk i instruktor kolarstwa. Z zamiłowania kolarz, manager teamu kolarskiego M...
10

Dobra wiadomość od Anne Caroline Chausson

Na pewno każdy z Was co najmniej słyszał o niej, a osoby z mojego pokolenia i starsze z pewnością nie raz czytały o jej kolejnych triumfach już we wczesnych numerach bikeBoardu. Ścigała się najpierw na BMXie, później w four crossie i downhillu, żeby w końcu po trzydziestce przesiąść się na rower enduro. Wspaniała, utalentowana, silna zawodniczka, która przez długi czas była nie do pokonania dla rywalek.
Agata Bulska
6.2

Polska rakieta w Nowej Zelandii

Polka, która 12 lat temu wyruszyła w podróż, szukając swojego miejsca na Ziemi. Znalazła je na drugim końcu świata - w Nowej Zelandii. Amatorska zawodniczka kolarstwa grawitacyjnego z niebezpodstawnymi aspiracjami do klasy zawodowej. Przed Wami Agata Bulska.
polskie forum retro mtb
9.5

Polskie Retro MTB

RetroMTB.pl to pierwsze (i tak naprawdę jedyne) polskie forum poświęcone rowerom w duchu lat minionych, gdy na trasach królował szary XTR, Suntour XC Pro czy amortyzator RS-1. Inspirowane brytyjskim odpowiednikiem, na którym nie jest trudno znaleźć sprzętowe perełki. Ale uwierzcie, nie mamy się czego wstydzić. Polska społeczność może pochwalić się rowerami, na widok których i za granicą miękną kolana.
kross moon
8.3

Andrzej Buńda: jestem z Kościeliska, stolicy rapu!

NieOceniam.pl (Daniel): Gość, o którym przeczytacie to talent spod samiuśkich Tater, hej! Mimo wieku zaledwie 16 lat już śmiga w teamie enduro Krossa. Swój pierwszy film MTB nagrał mając 14 lat. Miło, że zgodziłeś się z nami porozmawiać, przedstaw s...
0

Głos Młodzieży: Kacper Gieryk i Cyprian Świderski

Uczestnicząc w imprezie rowerowej czy choćby oglądając zdjęcia nie sposób nie zauważyć, ilu młodych ludzi staje do rywalizacji. Organizatorzy wychodzą im na przeciw, wyznaczając osobne trasy i dystanse dla dzieci i młodzieży, nagradzając najszybszych na podium tak samo, jak nas - dorosłych. Każdemu świadkowi zmagań dzieciaków na pewno rzuca się w oczy determinacja, z jaką walczą one o sekundy.
9.2

Steve Peat – niezłomna legenda

Kolarz legenda, jedno z czołowych nazwisk kolarstwa górskiego. Od 23 lat w zawodowym peletonie. Mistrz świata (2009), dwukrotny mistrz Europy (2000, 2004) i trzykrotny zdobywca Kryształowej Kuli w Pucharze Świata w downhillu. Dziewięć razy zdobył również mistrzostwo Wielkiej Brytanii. Zwyciężył w 17 edycjach Pucharu Świata, 52 razy stawał na podium PŚ. Ma 191 cm wzrostu, waży prawie 90 kg. Przed Wami Steve Peat.
0

Tomek „Tobo” Borucki – nowy Redaktor NieOceniam.pl

Dziękujemy wszystkim za szeroki odzew związany z naszymi poszukiwaniami nowych osób tworzących portal. Ilość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania, ale jeden Kandydat szczególnie dobrze wpisywał się w nasze wymagania. Myślę, że wielu z nas może zobaczyć część siebie w historii Tomka.