Newsy

mactronic noise xtr 04

Lampa Mactronic Noise XTR 04

Nierzadko praca czy inne obowiązki nie pozwalają nam na powrót z wypadu za dnia. O ile nie myślimy o całonocnych eksploracjach technicznych ścieżek i gęstych lasów, potrzebujemy kompaktowego, pewnego źródła światła. Tym razem postanowiłem sprawdzić jak tego typu test przejdzie najmłodsze dziecko rodzimej marki Mactronic: lampa Noise XTR 04.
serwis bajka

Państwowy certyfikat dla mechaników rowerowych

Specjaliści od napraw i renowacji jednośladów mogą teraz formalnie potwierdzić swoje umiejętności. Jeśli potrafisz naprawiać rowery, możesz otrzymać państwowy certyfikat – nieważne, jak pozyskałeś swoje kwalifikacje. Dzięki temu Twoja pasja może stać się także dodatkowym źródłem dochodu.

Wyścig przełajowy w Lasku Bródnowskim

Organizatorzy coraz szerzej znanego cyklu wyścigów cross country pod szyldem Mała Liga XC drugi rok z rzędu zapraszają na zimowe wyścigi przełajowe. Po zdecydowanie udanym sezonie letnim, w którym odbyło się dziesięć wyścigów (w tym jeden pionierski maraton MTB), ekipa z Otwocka zaprasza na dwa wyścigi przełajowe. Pierwszy z nich już za kilka dni - w niedzielę 11 listopada w warszawskim Lasku Bródnowskim.

Opony Pirelli Zero Velo 4S

Minioną zimę przetrenowałem praktycznie w całości na rowerze górskim. Wiadomo, bezpieczniej i praktycznie w każdych warunkach pogodowych mogłem wyjść na dwór. Po mroźnym lutym wreszcie wiosna rozszalała się na dobre, a ja tęsknym okiem zacząłem spoglądać na zakurzoną szosę. Potrzebowała wymiany napędu, kilku regulacji i z pewnością nowych opon.
Zbyszek Kowalski / Mała Liga XC

Mała Liga XC: Na finał do CELu

W niedzielę 7 października zostanie rozegrany finałowy etap Małej Ligi XC. Ostatnie zawody w tegorocznej odsłonie cyklu odbędą się, jak przed rokiem, w celestynowskim Centrum Edukacji Leśnej.

Mała Liga XC: Złote Kalesony rozdane w Otwocku

W sobotę 8 września w Otwocku odbył się ósmy, przedostatni w tym roku wyścig z serii Mała Liga XC. Otwock to ważna lokalizacja dla organizatorów – to tu wszystko się zaczęło. Maciek, Ewa i Wojtek zorganizowali pierwszy wyścig na otwockim Meranie w 2016 roku, nazywając go żartobliwie „Ustawką o złote kalesony”. Niepowtarzalne trofeum na stałe zostało symbolem ścigania na górze Meran, gdzie w miniony weekend zostało rozdane po raz piąty w historii MLXC.

Nadchodzi Mała Liga MTB Maraton w Mińsku Mazowieckim

Mała Liga XC już drugi rok z rzędu zbiera zasłużone świetne opinie za organizację soczystego cross country w okolicach Warszawy. Już za kilka dni organizatorzy zapraszają na jedyny w tym roku wyścig w formule maratonu MTB, który zostanie rozegrany w niedzielę 19 sierpnia w Mińsku Mazowieckim. 

Mała Liga XC: Rejch wygrywa w Lasku

W sobotę 19 maja w miejscowości Lasek (powiat otwocki) rozegrano czwarty z dziewięciu etapów cyklu Mała Liga XC 2018. Na interwałowej trasie scigała się ponad setka zawodników w każdym wieku. Czekała na nich około 3-kilometrowa, mocno interwalowa runda.

Mała Liga XC: Czwarta runda

W najbliższą niedzielę w należącej do gminy Otwock wsi Lasek odędzie się czwarty z dziesięciu etapów cyklu Mała Liga XC. Gorąco polecamy Wam te zawody - ekipa organizatorów zdecydowanie umie zrobić dobre cross country, o czym świadczą nie tylko entuzjastyczne komentarze, ale również rosnąca frekwencja.