W garażu u Hans'a Rey'a
0Wynik ogólny
Liczba ocen: 1
10.0

Legenda MTB, Hans „No way” Rey, pochwalił się ostatnio zawartością swojego garażu. Garażu na wskroś niezwykłego, pachnącego historią, gumą opon i olejem Rohloff. Szwajcar od „pradziejów” kolarstwa górskiego jeździ na rowerach GT, angażując się przy tym w działalność charytatywną.

Hans_no_way_Rey

Na udostępnionych zdjęciach możemy podziwiać m.in. słynnego Zaskara. To jedyna na świecie rama, na której wygrywano zawody cross country, downhill (sic!), zwyciężano w trialu i 4-cross’ie. Legenda uzbrojona jest w pierwszą grupę Shimano XTR, oraz hamulce V’brake Deore XT.

Hans_Rey

To właśnie na Zaskarze Hans odbył wyprawę do Machu Picchu w Peru, oraz… wykonywał tricki w pamiętnym serialu „Pacific Blue„.

Hans_Rey

W oczy rzuca się koło Tioga Disc Drive z kevlarową linką zamiast tradycyjnych szprych. W tamtych czasach jego wartość równała się połowie ceny, którą należało zapłacić za przyzwoity rower.

Tioga_Disc_Drive

Wzrok zatrzymuje się również na bogatej w autografy koszulce z Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, które odbyły się w roku 1996. Niesamowita kolekcja!

Hans_Rey

Fot. Dan Severson