O stronie

„Ktury gópi od nas kópi?”

Szalone, prawda? Dlaczego zatem łapiemy się na zawoalowane, czerstwe slogany firm próbujących wcisnąć nam chłam? Standard goni standard, rozmiar ucieka przed rozmiarem. Gdzieś w tej gonitwie jesteśmy my, klienci. Witryny producentów puchną od wykresów sztywności, procentów, rozdmuchanego ego. Nasze portfele są chude, za to dawno napuchły nam głowy.

Szukamy

Siedzisz nad szeroką, brudną rzeką. W ręku trzymasz sito, drugą zatykasz nos. Jesteś poszukiwaczem w brazylijskim Mato Grosso trawionym gorączką złota.
Dziś rzeką jest Internet, za sito próbują robić fora. Jednak mechanizm od 100 lat działa podobnie. W zalewie śmieci i Ty chcesz znaleźć coś godnego uwagi.

Porównujemy

Wciąż wielu próbuje na nowo wynaleźć nasze proste, rowerowe koło. Niektórzy ponoć już to zrobili.
Większość w tym samym miejscu: nad rzeką Jangcy.
Ile przyjemności da Ci piasta sztywniejsza o 0,12454%? Jak zmierzyć radość spowodowaną ramą lżejszą o 20 g? Dlaczego dotąd mogliśmy obejść się bez czterocalowych opon?

Sprawdzamy

Do tego dnia przygotowywaliśmy się od dawna. Mieszkamy dziesięć kondygnacji pod ziemią. Jeździmy nocą. W tajnym bunkrze NieOceniam.pl przez 24 godziny na dobę chronimy naszych testerów. Nie pytajcie gdzie. Po prostu jesteśmy.

Nie oceniam… po opakowaniu

Wortal NieOceniam.pl powstał z przekonania, potrzeby, przekory. Praca w branży rowerowej daje nam nieopisaną satysfakcję. Pozwala też szerzej otwierać oczy i wyraźniej patrzeć na nasz okrągły świat. Mamy doświadczenie zawodnicze, na półkach piętrzące się katalogi, rodziny nadwyrężone nieustanną jazdą na rowerach.

Od lat nabywamy, testujemy, doświadczamy, sprawdzamy. Gromadzimy wiedzę. Teraz dzielimy się nią z Wami.
Pragniemy, aby NieOceniam.pl stało się największą polską interaktywną bazą wymiany danych. Sprawdzonych, rzetelnych, obiektywnych. Nikt nas nie sponsoruje, nie radzi nam, nie każe.

 

Jeździsz, doświadczasz, recenzujesz? Napisz do nas, opublikujemy Twój tekst.

Czy wciąż będziesz oceniać po pudełku?