Redakcja

Grzegorz PiątkowskiRedaktor Naczelny. Jaki jest, każdy widzi. Pomysłodawca i założyciel NieOceniam.pl. Za młodu pasek od spodni zakładał bumerangiem; dziś 64-kilogramowy kolarz. Ponoć podczas słonecznych dni nie rzuca cienia. Wielokrotny uczestnik TransCarpatii, BikeChallenge, MTB Trophy i niezliczonej liczby maratonów oraz wyścigów XC. Człowiek z przebogatym doświadczeniem zawodniczym i serwisowym. Właściciel ekscentrycznego, tytanowego Van Nicholas’a z kategorii „light bike”. Twórca marki EterniTi, produkującej komponenty z 3Al-2.5V. Dla własnej babci gość handlujący eternitem.

grzegorz@nieoceniam.pl
grzegorz_piatkowski_redaktor_naczelny

Anka Witkowska – Administrator strony. Webmaster, fotograf, grafik, redaktor i filigranowa kolarka w jednej osobie. Korektorka tekstów i głupich pomysłów Redakcji. „Po godzinach” wytwarza rowerową biżuterię. Zawodniczka MTB ujeżdżająca ukochany rower oparty o ramę Giant XTC NRS Team 2000, wyposażony w szarego XTRa i superlekkie części od Tune.

anka@nieoceniam.pl
anka_witkowska

 

Maciek KrysztoforskiSzef Działu XC i Maratony. To właśnie on jest słynnym „Wujkiem Google”, bo zna odpowiedź na każde pytanie na temat dwóch kółek. Miłośnik maratonów etapowych w kraju i zagranicą. Pokonał m.in. Trans Alp, BikeChallenge czy Bike4peaks. Od lat składa rower idealny. Ponoć osiągnął już nirwanę ale i tak wiemy, że w przyszłym sezonie spróbuje czegoś nowego. Z tego powodu nieoceniony (nomen omen) tester sprzętu.
Prywatnie jeździ metrem i karbonowym 29-erem Specielized S-Works na topowych, ekskluzywnych częściach.

maciek@nieoceniam.pl
Cape Epic

 

 

Daniel GrzesikSzef Działu Enduro. Jedyny członek Redakcji posiadający służbową kartę paliwową. Rower o wyglądzie motocykla musi mieć przecież wlew benzyny. A przynajmniej tak twierdzi Daniel. To prawdziwy świętokrzyski góral żyjący swoim własnym, spokojnym tempem. Miłośnik nieskrępowanej jazdy, szerokich opon, zapachu mokrego błota i słówka „drzewiej”. Gość, który zimą wchodzi z rowerem na nieprzetarte, górskie szlaki, bo tak jest fajnie. Facet z olbrzymim doświadczeniem mechanika. Posiadacz barwnego języka i mocno tuningowanego Gianta Trance na kołach 27.5”.

daniel@nieoceniam.pl
daniel_grzesik

 

Łukasz KamińskiRedaktor Działu Grawitacja. Jedyny gość jakiego znamy, który na widok niechcianej przez nikogo w Redakcji czapki z prostym daszkiem Oakley stwierdził, że jest wypasiona. Właściciel amortyzatora o średnicy goleni wewnętrznych przewyższających grubością zewnętrzne w SID-zie Naczelnego. Poza tym całkiem normalny i zawsze uśmiechnięty gość, który o ekstremalnej jeździe wie wszystko. Prywatnie właściciel dirtowego Dartmoor’a, downhill’owego Glory i… rzucającego się w oczy srebrnego GT z 1986 roku.

lukasz@nieoceniam.pl
lukasz_kaminski