Reklama

Portal NieOceniam.pl powstał w listopadzie 2014 roku.

Jego pełna nazwa – „Nie oceniam… po opakowaniu” – oddaje sposób, w jaki podchodzimy do prowadzonych testów: każdy przedmiot jest poddawany rzetelnemu sprawdzianowi w każdych dostępnych warunkach, następnie w sposób wyczerpujący opisujemy działanie produktu i swoje spostrzeżenia.

Piszemy o rowerach, komponentach i akcesoriach, a także o treningu, serwisie i ważnych faktach z historii kolarstwa. Ludzie tworzący portal to osoby posiadające doświadczenie zawodnicze i serwisowe, jesteśmy związani z kolarstwem od wielu lat. Codziennie poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie.

W ciągu pół roku istnienia serwisu opublikowaliśmy ponad 100 recenzji i artykułów, które okrasiliśmy tysiącem zdjęć. Przez ten niedługi czas naszą stronę odwiedziło 20 tysięcy użytkowników, którzy średnio spędzili w witrynie 4 minuty. Zgromadziliśmy ponad tysięczne audytorium na Facebooku.

Serwis stale się rozwija, a nasze głowy pełne są nowych pomysłów i zapału do ich realizacji.

 

Proponujemy Państwu reklamę na łamach serwisu NieOceniam.pl w następujących formach:

  • graficznej: bannery i boksy reklamowe umieszczone na powierzchni strony. Umiejscowienie reklamy może być dowolne; dysponujemy odpowiednią powierzchnią zarówno w stałych obszarach strony (nagłówek, prawa kolumna), jak i w lewej kolumnie (grafiki wyświetlane w treści artykułu). Powierzchnię reklam określamy indywidualnie.
  • tekstowej: artykuł o wskazanym przez Państwa produkcie w formie testu/recenzji bądź tekstu informacyjnego. W obu przypadkach zapewniamy możliwość wykonania zdjęć produktu i zilustrowanie nimi treści artykułu.
  • konkursu: reklama w formie konkursu dla użytkowników portalu to ciekawy pomysł na zainteresowanie swoją ofertą kibiców i amatorów kolarstwa.
  • w mediach społecznościowych: za pośrednictwem Facebooka docieramy do fanów, którzy chętnie wchodzą w interakcje z publikowanymi przez nas treściami.

Szczegóły dotyczące oferty reklamowej dostosowywane są do potrzeb reklamodawcy indywidualnie.

 

Zapraszamy do kontaktu:

reklama@nieoceniam.pl

+48 535 542 542 (Grzegorz)

+48 608 626 256 (Anna)