Rower na dziś

0

VRZ 2: drukowanie z tytanu

Słyszeliście kiedyś o Ralfie Holleis? Jeśli nie to nic złego, bo to z grubsza taki sam gość jak ja czy Ty. Jeździ na rowerze, a w wolnym czasie pracuje. To znaczy… na odwrót. Ten ceniony niemiecki projektant zajmuje się głównie sztuką użytkową, a w pewnym momencie wpadł na pomysł stworzenia ultralekkiego roweru przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy techniki.
moots
9.8

Moots Mooto X RSL

Jeśli należycie do osób pamiętających czasy strony light-bikes.de to musicie wiedzieć, że w składaniu ultralekkich i przyciągających wzrok rowerów, Niemcy byli w ścisłej czołówce. Po dziś dzień w nie aktualizowanej od kilku lat galerii na pierwszym miejscu podium w kategorii „hardtaile” stoi tuningowany Scott Heinza Wittmanna.
vandeyk nightstream
9.7

Vandeyk – tęczowe szaleństwo

Vandeyk Nightstream MTB to rower z pogranicza rzemiosła i sztuki. Wyprodukowanych zostanie tylko 25 modeli, każdy za 68 000 zł. Jest niesamowity, zobaczcie!
english cycles
10

English Cycles: na czas

Customowy, podkreślający indywidualizm właściciela rower to marzenie chyba większości bikerów. Chcemy sprzętu wyjątkowego, jedynego, spersonalizowanego. Przecież wyrażamy nim własne „ja”. Full czy sztywniak, Shimano czy SRAM? Cienkie szytki, a może fatbike?
The Black Cat Thunder Monkey 29
0

The Black Cat Bicycles: Thunder Monkey 29

Na jednym z popularnych rowerowych blogów, The Radavist, pojawił się nowy projekt amerykańskiej manufaktury The Black Cat Bicycles. Pod tą niepozorną nazwą kryje się nieco chyba ekscentryczny facet około czterdziestki, mieszkający w Santa Cruz. Todd Ingermanson ma już na swoim koncie całkiem bogatą ofertę rowerów o różnym przeznaczeniu: górskich hardtaili, szos i przełajówek oraz rowerów tak zwanych turystycznych.
0

Peacock Groove Electric Hell

W dniach 6-8 marca w amerykańskim Louisville (Kentucky) odbyła się coroczna impreza pod nazwą North American Handmade Bicycle Show, w skrócie NAHBS. Z pewnością nie będzie przesadą, jeśli napiszę, że większość pokazanych tam rowerów zasługuje na co najmniej wzmiankowanie o nich. Ponieważ jednak nie mieliśmy okazji znaleźć się tam osobiście, musimy zadowolić się pojawiającymi się w Sieci zdjęciami.
9.5

Giant MCR

Przed Wami premierowa odsłona nowego działu na portalu, czyli "Rower na dziś". Razem z nami przemierzycie najróżniejsze zakątki świata, zajrzymy wspólnie do wie...