Wasze rowery

chiński karbon opinie
8.4

Chiński carbon – Siedmiokilogramowy hardtail Michała

Lekki rower to fetysz wielu z nas. Wiele lat temu uważano, że nieprzekraczalną granicą dla hardtaila jest 10 kg. I rzeczywiście producentom ciężko było przekroczyć ten próg. W końcu i to się udało, a rodzynki takie jak Gary Fisher Sugar 1 pokazały, że i full'e mogą ważyć tyle, ile niegdyś rowery bez zawieszenia.
rower do przełaju
0

Parano Mudness – przełajówka wg Kuby

Jakiś czas temu do naszej Redakcji zawitał Kuba z wyjątkowym rowerem. Po pierwszym i drugim rzucie oka wiedzieliśmy, że musicie go zobaczyć. :-) Mimo tego, że właściciel posiada stonowanego, czarnego Cannondale'a dedykowanego MTB, w przypadku przełajówki zdecydował się na bezkompromisowy róż. Być może pamiętacie modę na tego typu kolory; jakiś czas temu topowe ramy malował tak choćby gigant branży - Specialized. Skąd pomysł na tego typu sprzęt?
0

Rower Bartosza Borowicza: Merida O.Nine Team 26″

Z Bartoszem Borowiczem spotkaliśmy się na terenie warszawskiego Fortu Bema. Trzy dni wcześniej Bartek ścigał się tu na zawodach cross country zorganizowanych przez Klub Kolarski Legia 1928. Na rowerze nie było ani grama kurzu i, jak zapewnia jego Właściciel, tak wygląda jego maszyna po każdym wyścigu. To nam się podoba!