Pozostałe

wieszak na rower

Wieszak „Rower na ścianę”

Odkąd sięgam pamięcią, swoje rowery przechowywałem zawsze w domu - czyli tam, gdzie są bezpieczne. Nie wyobrażam sobie, aby mogły stać w piwnicy bądź na balkonie: wszędzie tam, gdzie tęskniłyby za swym naturalnym środowiskiem mieszkalnym. I choć daleko mi do świra, który kiedy idąc się kąpać stawia rower w łazience, to jednak budowane przeze mnie sprzęty uważam za posiadające duszę.
assos chamois creme

Krem Assos Chamois

Assos to szwajcarska marka słynąca głównie z drogich, ale doskonałych spodenek z wkładką. Czy ichni Chamois Creme posiada te same atrybuty? Produkt zapakowano w wygodny i trwały, plastkikowy "słoiczek".
power cordz

Linki Power Cordz

Jak mawiają starsi "lepsze wrogiem dobrego" ale są takie komponenty w rowerze, których nie powinno się na siłę ulepszać. Jednym z nich są... linki przerzutkowe oraz hamulcowe. W swej najpopularniejszej formie - składające się z najczęściej kilkunastu skręconych drucików - istnieją od lat.
tune speedneedle marathon

Siodło Tune Speedneedle Marathon

Metryczka: Tune Speedneedle Marathon Materiał: włókno węglowe, aramid Pokrycie: skóra syntetyczna Cena: 832 zł Masa: 108,2 g Gdzie kupić? Serwis Bajka I...
jaki klucz dynamometryczny
9.1

Klucz dynamometryczny Topeak D-Torq Wrench DX

Klucz dynamometryczny Topeak D-Torq Wrench DX zapakowano w eleganckie, tekturowe pudełko, które skrywa sztywne etui pokryte miękkim materiałem i zamykane jest na suwak. Za ten element należą się olbrzymie brawa – opakowanie jest naprawdę dopieszczone i bardzo funkcjonalne.
gripy esi
10

Gripy ESI FIT CR

Pamiętam dobrze ten dzień, choć może wolałbym, aby tak nie było. Pogoda była świetna, a ja na szlaku – czego chcieć więcej? Zjechałem szybkim, technicznym singlem i stanąłem na asfalcie przecinającym najwyższe pasmo Gór Świętokrzyskich. Pociągnąłem nieco carbo z bidonu i spojrzałem w górę. Brudne, ciężkie chmury, a do tego kakofonia wcale nie tak odległych grzmotów i zrywający się wiatr zwiastowały kataklizm.
0

Siodło Smud carbon

Polscy producenci to temat rzeka. Jedni płyną, drudzy popłynęli. Oprócz takich tuzów jak Romet czy Kross, wielu próbowało założyć własne mikro manufaktury. Pamiętamy te nieśmiałe początki. Słyszeliście o marce PPK Pawła Kurasia? Założyciel w dawnych czasach eksperymentował z piastami (carbonowo – aluminiowe), czy też mostkami. Ba, wyprodukował nawet prototyp amortyzatora, w którym zastosował zaawansowany tłumik wykonany z części od klapy równie polskiego poloneza.
0

Tioga Spyder Twin Tail

Spalona słońcem pustynie gdzieś w zapomnianym przez wszystkich miejscu. Być może U.S.A. Tak, poznaję po kręcących się na wietrze krzaczkach
stery chris king
0

Stery Chris King „King Ti”

Gdy kilka lat temu stałem przed wyborem sterów do nowej ramy, zadanie nie było łatwe. Pewnik był tylko jeden. Do tytanowego kręgosłupa muszę założyć komponenty z równie szarego stopu