Pozostałe

power cordz

Linki Power Cordz

Jak mawiają starsi "lepsze wrogiem dobrego" ale są takie komponenty w rowerze, których nie powinno się na siłę ulepszać. Jednym z nich są... linki przerzutkowe oraz hamulcowe. W swej najpopularniejszej formie - składające się z najczęściej kilkunastu skręconych drucików - istnieją od lat.
gripy esi
10

Gripy ESI FIT CR

Pamiętam dobrze ten dzień, choć może wolałbym, aby tak nie było. Pogoda była świetna, a ja na szlaku – czego chcieć więcej? Zjechałem szybkim, technicznym singlem i stanąłem na asfalcie przecinającym najwyższe pasmo Gór Świętokrzyskich. Pociągnąłem nieco carbo z bidonu i spojrzałem w górę. Brudne, ciężkie chmury, a do tego kakofonia wcale nie tak odległych grzmotów i zrywający się wiatr zwiastowały kataklizm.
0

Siodło Smud carbon

Polscy producenci to temat rzeka. Jedni płyną, drudzy popłynęli. Oprócz takich tuzów jak Romet czy Kross, wielu próbowało założyć własne mikro manufaktury. Pamiętamy te nieśmiałe początki. Słyszeliście o marce PPK Pawła Kurasia? Założyciel w dawnych czasach eksperymentował z piastami (carbonowo – aluminiowe), czy też mostkami. Ba, wyprodukował nawet prototyp amortyzatora, w którym zastosował zaawansowany tłumik wykonany z części od klapy równie polskiego poloneza.