Trening

trening rowerowy zimą
9.5

Trening zimą

Trening zimą i przygotowania do sezonu maratonów MTB to bardzo szeroki temat - tak szeroki jak różne są cele startujących zawodników. Dla potrzeb tej krótkiej r...
8.4

Gdy się nie chce!

„Ja pierdzielę” - te słowa często same wchodzą do ust gdy trzeba zabrać się za zaplanowany trening. Mnie też. Szczególnie w taką pogodę jaką mamy teraz, która będzie nam towarzyszyła mniej więcej do końca marca. 4 miesiące, 120 dni. Siedzę w fotelu, a nade mną okno, przez które spoglądam na chmury o barwie brudnego śniegu po zimie w mieście. Co chwilę słyszę krople deszczu bębniące w dach.
10

Dziś zrobię coś inaczej, niż zwykle

Człowiek to istota o zabawnej naturze. A raczej o przyzwyczajeniach, bo ponoć te są właśnie naszą drugą naturą. Ile jest tras, na które chcielibyście się wybrać? Wiem, mnóstwo. Najczęściej są daleko, potrzeba czasu i pieniędzy aby tam dojechać. Jeśli pracujecie to pieniądze być może się znajdą, ale rodzina i cała masa obowiązków nie pozostawiają złudzeń, że macie czas.
0

Pij, aby jechać dalej!

Często spotykanym błędem (i to nie tylko amatorów) jest picie zwykłej wody. Tak samo podczas treningu jak i zwykłej przejażdżki wyzbywamy się mikroelementów takich, jak sód, potas czy wapń, których H20 nie jest w stanie uzupełnić. Niby pijemy, a tymczasem coraz bardziej się "rozwadniamy".